Strona głównaEsportNitrozyniak z banem od Riot Games - Pompa Team zmienia właściciela

Nitrozyniak z banem od Riot Games – Pompa Team zmienia właściciela

Od kilku tygodni pojawiały się w internecie pogłoski o możliwej karze dla 7more7 Pompa Team i Sergiusza “Nitrozyniaka” Górskiego od Riot Games. Dziś stało się to faktem.

Riot Games wydało oficjalne oświadczenie, w którym informuje na temat kary dla Nitrozyniaka. Właściciel organizacji i drużyny League of Legends 7more7 Pompa Team musi do 14 maja pozbyć się udziałów w niej, nie może też “wiązać się” z drużynami występującymi w rozgrywkach Riot Games przez czas nieokreślony.

Zobacz: League of Legends – poznaliśmy umiejętności Gwen

Dlaczego Nitrozyniak popadł w konflikt z Riot Games? Firma przyjrzała się bliżej zachowaniu właściciela Pompa Team w mediach społecznościowych, a szczególnie jego kłótniom i konfliktowi z Karoliną “Nieuczesaną” Brodnicką. Firma wyciągnęłą najbardziej ich zdaniem niesmaczne fragmenty, stworzyła z nich dokumentację, którą ponoć wysłała do sponsorów organizacji. Jeśli Nitrozyniakowi nie uda się pozbyć udziałów w organizacji przed upływem deadline’u wyznaczonego przez Riot, drużyna straci między innymi miejsce w Ultralidze.

Nitrozyniak informował już o sprzedaży udziałów nowemu, anonimowemu właścicielowi. Nie wiadomo jednak na ten temat nic więcej.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię