Strona głównaGryAktualnościAssassin’s Creed Valhalla – ekskluzywna misja dla posiadaczy przepustki sezonowej

Assassin’s Creed Valhalla – ekskluzywna misja dla posiadaczy przepustki sezonowej

O Assasin’s Creed Valhalla jak na razie wiadomo niewiele. Nie mieliśmy jeszcze okazji zobaczyć rozgrywki, ale wiemy już jaką misję do wykonania dostaną gracze o zasobniejszym portfelu. Niemiecki Uplay poinformował, że posiadacze przepustki sezonowej dostaną dostęp do ekskluzywnej misji.

Jak na razie Ubisoft nie zaprezentowało rozgrywki z Assassin’s Creed Valhalla, za to już zdążyło przepraszać graczy. Nie wiemy także o zbyt wiele o samej grze, jednak do sieci trafiły już informacje na temat pierwszego DLC jakie dostaną posiadacze Season Passa.

Ubisoft przygotował dla graczy kilka wersji Assassin’s Creed Valhalla różniących się pomiędzy sobą ceną oraz zawartością. W edycji Ultimate znajduje się również przepustka sezonowa, która daje dostęp do dodatkowej misji.

W polskim sklepie Ubisoft w opisie możemy przeczytać:

Daj się wciągnąć w Misję Fabularną dostępną od dnia premiery.

Nieco bardziej wylewna jest niemiecka wersja sklepu, na której przeczytamy:

Zawiera Misję Fabularną: The Legend of Beowulf. Odkryj okrutną prawdę kryjącą się za legendą.

Beowulf to legenda, licząca sobie grubo ponad 1000 lat, której tytułowy bohater zabija strasznego potwora Grendela. Po tym wyczynie zasiada na tronie swej ojczyzny, by po wielu latach zmierzyć się ze smokiem.

Zobacz: Assassin’s Creed: Valhalla – nowy trailer, bitwy na łodziach i nowy system walki

DLC Beowulf w Assassin’s Creed Valhalla przybliży nam tą historię. To oznacza, że albo w formie retrospekcji zagramy Beowulfem, albo staniemy u jego boku by pokonać bestię.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię