Advertisement
Strona głównaGryAktualnościCivilization 6 dostanie przepustkę sezonową z sześcioma DLC

Civilization 6 dostanie przepustkę sezonową z sześcioma DLC

Jeszcze w tym miesiącu ma w Civilization 6 zadebiutować… przepustka sezonowa, zatytułowana The New Frontier Pass.

Civilization 6 pojawiła się na rynku w okolicach 2016 roku, ale to nie oznacza, że 2K Games postanowiło grę porzucić. Dzisiaj wydawca ujawnił plany przepustki sezonowej The New Frontier Pass. W ramach tejże przepustki dostaniemy sześć DLC, które będą się ukazywały w odstępach co 2 miesiące. Pierwszym będzie “Maya and Gran Colombia”, który pojawi się 21 maja.

Zobacz: Epifrog – pełna humoru survivalowa strategia o żabach

Dodatek ten to dwóch nowych przywódców, którzy mają zostać ujawnieni przed premierą samego DLC. Oprócz tego dostaniemy nowe budynki i jednostki, złoża oraz Cuda. W grze pojawi się też nowy tryb – Apocalypse. Jak nazwa wskazuje, komputer będzie nas nękał różnego rodzaju kataklizmami, jak deszcz meteorytów, asteroidów, pożary lasów… brakuje tylko wirusa.

Jako kolejny, w lipcu ukaże się dodatek Ethiopia – ten również doda nową cywilizację i przywódcę, nowe dystrykty, infrastrukturę oraz tryb Secret Societies. Finalnie w grze ma się pojawić osiem nowych cywilizacji, dziewięciu liderów, sześć trybów gry i inna zawartość.

Zobacz: Subiektywny przegląd – najciekawszych citybuilderów

The New Frontier Pass będzie kosztować 40 dolarów, ale DLC, które będzie można w nim otrzymać, będą dostępne także do zakupu osobno. Jednak jak to zwykle bywa, w paczce bardziej się opłaca – ceny DLC będą się wahać od 9 do 5 dolarów. Poza tym za zakup przepustki dostaniemy bonusy w postaci nowych modeli i teł.

Co sądzicie o pomyśle wprowadzenia przepustki sezonowej do Civ 6?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię