Strona głównaGryAktualnościDiablo 2: Resurrected – gra może zachować wszystkie mechaniki oryginału z błędami...

Diablo 2: Resurrected – gra może zachować wszystkie mechaniki oryginału z błędami włącznie?

Wygląda na to, że Diablo 2: Resurrected zachowa ducha oryginalnej gry i w odświeżonej wersji znajdziemy również niektóre z błędów. Jeden z graczy testujący produkcję opowiedział o znanym bugu, który nadal jest dostępny w wersji alfa.

Techniczne test alfa Diablo 2: Resurrected zostały zakończone wczoraj o godzinie 19:00. Osoby mające okazję zagrać, w sieci chwaliły odświeżoną wersję drugiej części Diablo. Zniknęły także obawy o to, że gra straci ten dawny klimat. Gracze odkryli bowiem, że deweloperzy pozostawili w grze buga, który w oryginalne umożliwiał klonowanie przedmiotów z ekwipunku.

A dupe bug has already been found in alpha. Players have already made hrs and Enigma. I did my part by reporting it of course. from Diablo

O swoim odkryciu poinformował jeden z użytkowników Reddita o pseudonimie iiNexius. Jeżeli ktoś korzystał w przeszłości z tego błędu to nadal będzie mógł go wykorzystać w odświeżonej wersji gry. O ile oczywiście Blizzard i Vicarious Visions nie zdecydują się na jego usunięcie, bo jakby nie patrzeć to błąd i to dość poważny bo zakłóca balans rozgrywki.

Zobacz: PS5 – pierwsza duża aktualizacja systemu wprowadzi wiele zmian

Premiera Diablo 2: Resurrected jeszcze w tym roku na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Switch.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię