Strona głównaGryAktualnościAssassin's Creed: Valhalla właśnie otrzymała festiwal, wkrótce dostanie nowy tryb

Assassin’s Creed: Valhalla właśnie otrzymała festiwal, wkrótce dostanie nowy tryb

W październiku Ubisoft zapowiedział, że season pass do Assassin’s Creed Valhalla zaoferuje m.in. nowy festiwal, nowy teren pod wioskę i tryb gry. Pierwsza z nowości właśnie się pojawiła.

Ubisoft ogłosił właśnie pojawienie się w grze nowego wydarzenia – festiwalu Yule. Będzie to wydarzenie ograniczone czasowo, aktywne od 17 grudnia do 7 stycznia. W wiosce zbudowanej przez Eivora sypnie śniegiem, pojawią się świąteczne atrakcje oraz nagrody do zgarnięcia. Wśród tych pierwszych autorzy zapowiadają między innymi konkursy w piciu miodu, rywalizację dla łuczników oraz inne ciekawostki. 

Assassin's Creed Valhalla

Za udział w aktywnościach gracze będą otrzymywać żetony, które będzie można wymieniać na przedmioty kosmetyczne dla bohatera oraz wioski. Będą to między innymi zestawy tatuaży, strój ceremonialny, broń, kominek, drzewko ozdobne i wiele innych. W wiosce pojawią się też nowe budynki.

Zobacz: Assassin’s Creed: Valhalla – w sklepie można kupić boosty do punktów XP

Ubisoft zapowiedział też nowy tryb, rajdy rzeczne. Te w pełnej wersji pojawią się w grze w lutym przyszłego roku, a wraz z nimi do gry mają trafić aż trzy nowe mapy, pełne sprzętu, bogactw, run, ksiąg z nową wiedzą oraz wiele innych. Z tą aktualizacją również pojawią się nowe budynki dla naszej osady. Wszystkie szczegóły na temat nowych aktualizacji i zawartości znajdziecie tutaj.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię