Strona głównaEsportRiot Games kupuje pracownikom next-geny i stawia na pracę bez crunchu

Riot Games kupuje pracownikom next-geny i stawia na pracę bez crunchu

Riot Games ma nowy sposób motywowania pracowników. Dzisiaj firma zapowiedziała zakup next-genów dla wszystkich pełnoetatowych zatrudnionych.

Ludzie pracujący w Riot Games mogą wybrać pomiędzy Xboxem Series X, PlayStation 5 oraz Nintendo Switchem, a operacja zakupu konsol ma trwać od teraz, przez cały 2021 rok. Oprócz tego, pracownicy dostaną 10% bonusu, z dodatkowymi 2,5% za każdy rok pracy od 2017. 

Riot Games

Na tym nie koniec. Firma obiecała więcej elastyczności w pracy, nowy sposób organizacji oraz dodatkowe przerwy w ciągu roku. Wszystko to, by złagodzić wszelkie przejawy crunchu i dać pracownikom trochę oddechu w momentach dużego stresu. Można powiedzieć, że to w pewien sposób skutek afery, która przetoczyła się swego czasu przez twórców League of Legends, a dotyczyła zarzutów o mobbing i wykorzystywanie seksualne. W poście, który opisuje wszystkie nowe zasady i nagrody, CEO firmy, Nicolo Laurent, podziękował pracownikom za pracę przy nowych grach (jak Valorant) oraz udział w organizacji Mistrzostw Świata League of Legends.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię