Strona głównaGryAktualnościAssassin's Creed Valhalla - producent zapowiada nadchodzące zmiany

Assassin’s Creed Valhalla – producent zapowiada nadchodzące zmiany

W ostatnim wywiadzie Julien Laferrière, producent Assassin’s Creed Valhalla, opowiedział o planach deweloperów na kolejne aktualizacje.

Assassin’s Creed Valhalla światło dzienne ujrzał jako ciekawa produkcja odbiegająca nieco od standardowych odsłon tej serii. Regularnie do gry trafiają również różnego rodzaju eventy i aktualizacje usprawniające nieco rozgrywkę. Tytuł Ubisoftu wciąż cierpi jednak na kilka poważnych błędów.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – CD Projekt Red planuje stanowczo bronić się przed pozwem

Wśród nich są bez wątpienia optymalizacja i stabilność rozgrywki. Po jednej z ostatnich patchy, oznaczonym numerem 1.04, gra zaczęła działać gorzej niż wcześniej. Użytkownicy PS5 mieli momenty, kiedy grali w 60 klatkach. Po aktualizacji i wprowadzeniu trybu mającego na celu polepszyć stabilność gry, gameplay regularnie spadał poniżej 40 klatek.

W wywiadzie z Game Informerem Julien Laferrière zaadresował zaadresował problem optymalizacji. Powiedział, że twórcy słuchają swojej społeczności i skupiają się aktualnie na stabilności rozgrywki. Jeżeli wszystko pójdzie po ich myśli, już niedługo powinniśmy dostać kolejne łatki, które poprawią optymalizację gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię