Advertisement
Strona głównaGryAktualnościAssassin’s Creed Valhalla – mapa będzie jednak większa niż w Odyssey

Assassin’s Creed Valhalla – mapa będzie jednak większa niż w Odyssey

Całkiem niedawno jeden z pracowników Ubisoftu mówił, że Assassin’s Creed: Valhalla nie będzie największą grą z serii. Teraz inny deweloper z francuskiego studia wyjawił, że mapa w grze będzie jednak większa niż w Odyssey.

Wielu graczy narzekało na zbyt rozległą mapę w Assassin’s Creed: Odyssey. Na szczęście kilka dni temu Malek Teffaha, który odpowiada za komunikację Ubisoftu na bliski wschodzie, poinformował na swoim Twitterze, że Assassin’s Creed: Valhalla będzie mniejsze. Skoro mówi to pracownik firmy, to trudno mu nie uwierzyć. Rzecz w tym, że jego tweet został już skasowany, a kolejny pracownik Ubisoftu zapewnia o czymś zupełnie odwrotnym.

Julien Laferrière z Ubisoftu udzielił wywiadu francuskiemu dziennikarzowi Julienowi Chièze. W trakcie rozmowy padło pytanie o rozmiar mapy w Assassin’s Creed: Valhalla. Okazuje się, że arena rozrywki może być nawet większa niż w Odyssey.

– Powiedziałbym, że pod względem rozmiaru mapa jest nawet odrobinę większa niż w Assassin’s Creed Odyssey. Nie mam jednak konkretnych liczb, ale odwzorowaliśmy cały kraj, czyli w tym przypadku Anglię i część Norwegii. Jest też tajemniczy świat, o którym nie mogę teraz mówić, ale który wpływa na rozmiar gry. To nie jest mała produkcja, to gra niezwykle ambitna, która zapewni wiele godzin rozgrywki – powiedział pracownik Ubisoftu.

Nie wiem, jak Was, ale mnie takie informacje cieszą. Assassin’s Creed: Odyssey było w mojej ocenie jedną z najlepszych gier ostatnich lat i pod żadnym względem nie wydawała mi się zbyt duża czy zbyt długa. Na podobną liczbę godzin liczę w przypadku Valhalla. Gra ma zadebiutować jeszcze w tym roku, między innymi na konsolach nowej generacji. Ostatnie plotki sugerują datę październikową.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcewccftech
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię