Advertisement
Strona głównaGryAktualnościAssassin’s Creed Valhalla – zmiana koloru włosów, kruk zamiast orła i wojenne...

Assassin’s Creed Valhalla – zmiana koloru włosów, kruk zamiast orła i wojenne tatuaże

Każdego dnia Ubisoft karmi nas nowinkami na temat Assassin’s Creed Valhalla. Deweloper zdradził, że będziemy mogli zmieniać kolor włosów i brody bohatera, a naszym towarzyszem będzie kruk. Więcej szczegółów poniżej.

Podczas ostatniego czatu z graczami dyrektor kreatywny Assassin’s Creed Valhalla – Asharaf Ismail zdradził kilka szczegółów dotyczących gry. Po raz pierwszy w serii będziemy mogli zmienić kolor włosów naszej postaci. Co więcej, dostępnych będzie wielu fryzur oraz ustawić styl brody – o ile gramy męską wersją.

Zobacz: Asassin’s Creed Valhalla – Pierwsze spojrzenie na osadę gracza

Podobnie jak w Origins, będziemy mogli zakładać i zdejmować kaptur, tym razem nie będziemy musieli jednak wchodzić w tym celu do menu. Potwierdziła się również możliwość dostosowywania wyglądu Eivor za pomocą tatuaży i farb.

Naszym zwierzęcym towarzyszem będzie kruk o imieniu Synin – wymawiane jako Sue-nin. Nazwa ta ma przypominać słowo intuicja w języku staronordyckim. Jak podaje serwis Eurogamer – główny producent gry, Julien Laferrière potwierdził, że kruk będzie miał więcej umiejętności w porównaniu do orłów z Origins i Odyssey. Nadal będziemy mogli wykorzystywać go do atakowania wrogów i odwracania uwagi podczas skradania.

Jak już wiemy, do gry wróci też ukryte ostrze. Obserwujcie nas na Facebooku, żeby nie przegapić kolejnych informacji na temat nowego Assassin’s Creed i wielu innych wydarzeń ze świata gamingu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceeurogamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię