Advertisement
Strona głównaGryKupiłeś grę chwilę przed przeceną? Epic Games Store zwróci Ci kasę

Kupiłeś grę chwilę przed przeceną? Epic Games Store zwróci Ci kasę

Epic Games Store ze znienawidzonego sklepu urasta do miana jednego z najlepszych. Nie dość, że co tydzień rozdają darmowe gry i czasami trafiają się perełki pokroju GTA V, to jeszcze zwracają pieniądze za zakupione gry, jeśli te trafiły na przecenę.

Podejrzewam, że niemal każdy spotkał się z sytuacją, w której kupił jakąś grę, a ta po kilku dniach została przeceniona lub trafiła na jakąś promocję. Nie jest to zbyt szczęśliwy moment, ale trudno przewidzieć podobne sytuacje. Nic nie jesteśmy w stanie z tym zrobić. Jednak platforma Epic Games Store postanowiła temu zaradzić. W podobnych sytuacjach firma będzie zwracać częściową różnicę w cenie.

Nowa polityka Epic Games Store została zauważona między innymi przez Joshuę Biggsa – jednego z założycieli Studio Mayday. Otrzymał on maila, w którym został poinformowany, że jedna z niedawno zakupionych przez niego gier została właśnie przeceniona, więc sklep zwraca mu częściową różnicę w cenie. Na ten moment nie wiadomo, jak duża kwota jest zwracana na konto. Natomiast do zmiany w regulaminie doszło prawdopodobnie dużo wcześniej, tylko nikt tego nie zauważył.

Zobacz: GTA V – konta Epic z grą sprzedawane na Allegro

Warto też przypomnieć, że Epic Games Store pozwala na zwrot zakupionych gier. Musimy to zrobić maksymalnie 2 tygodnie od zakupu danego tytułu i tylko wtedy, gdy nie graliśmy więcej niż 2 godziny. Liczba zwrotów jest nieograniczona (wcześniej sklep pozwalał tylko na dwa w ciągu roku).

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię