Strona głównaKonsoleAssassin's Creed Valhalla wypada z PS Plus

Assassin’s Creed Valhalla wypada z PS Plus

Jeżeli korzystacie z PS Plus Extra i Premium a jeszcze nie ograliście Assassin’s Creed Valhalla to lepiej się pośpieszcie. Gra wkrótce zostanie usunięta z usługi Sony.

Smutne wieści dla subskrybentów usług PS Plus Extra oraz Premium, którzy nie zdążyli jeszcze przejść Assassin’s Creed Valhalla. Pomimo tego, że tytuł był koniem pociągowym subskrypcji to już 20 grudnia zostanie z niej usunięty.

Jeżeli mocno chcecie zagrać, ale nie macie czasu to jest szansa kupić Assassin’s Creed Valhalla w ramach przeceny z 289 na 95,37 zł. Nie zmienia to jednak faktu, że usunięcie Valhalli z PS Plus mocno obniży atrakcyjność obu usług. Jest to także trochę dziwna decyzja, Sony nie dało graczom w zasadzie czasu na to by wymaksować tytuł. Przejście zajmuje około 60 godzin, jednak zrobienie wszystkiego 120. Sama gra jest dostępna w usłudze od czerwca. Zatem dla ludzi, którzy grają po kilka godzin w tygodniu zabawa może się skończyć. Co więcej, DLC Last Chapter, czyli epilog gry swoją premierę będzie miał 6 grudnia, Sony pozostawi bardzo wąski kanał czasowy na dokończenie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię