Strona głównaEsportAstralis zaproszone na ESL One New York 2017

Astralis zaproszone na ESL One New York 2017

W połowie września odbędzie się kolejny turniej ESL One. Tym razem najlepsi zawodnicy Counter-Strike’a będą walczyć w Nowym Jorku. Organizatorzy właśnie podali kolejnego uczestnika zawodów – Astralis.

W ESL One New York weźmie udział w sumie 8 drużyn – 6 zaproszonych oraz 2, które awansują z kwalifikacji (jedna z europejskich i jedna z amerykańskich). Do tej pory znaliśmy tylko czterech uczestników, którzy otrzymali oficjalne zaproszenia od organizatorów. Byli to: SK Gaming, Natus Vincere, FaZe Clan oraz Virtus.pro. Teraz do tego grona dołącza jedna z najlepszych drużyn na świecie, czyli Astralis.

Duńczycy zaliczają się w tym momencie do światowej czołówki. W styczniu wygrali ELEAGUE Major, aby później tryumfować również na IEM Katowice 2017. Dotarli też do finału StarLadder i-League StarSeries Season 3, gdzie zostali pokonani przez FaZe Clan. Na ostatnim Majorze w Krakowie doszli do półfinału, gdzie przegrali z późniejszymi zwycięzcami – Gambit Esports.

ESL One New York zostanie rozegrane w dniach 14-17 września w Brooklyn’s Barclays Center w Nowym Jorku. Zawodnicy powalczą o łączną pulę nagród w wysokości 250 tys. dolarów.

Źródło: ESL

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię