Strona głównaWiadomościNvidia GeForce Experience w końcu pozwala na nagrywanie osobno kilku ścieżek audio

Nvidia GeForce Experience w końcu pozwala na nagrywanie osobno kilku ścieżek audio

Oprogramowanie Nvidia GeForce Experience z miesiąca na miesiąc jest wzbogacane o nowe funkcje. Początkowo miało służyć do szybkiego aktualizowania sterowników, a dzisiaj automatycznie dopasowuje ustawieniach w grach, a nawet pozwala na nagrywanie i streamowanie materiałów. Jednak brakowało w aplikacji jednej dość podstawowej funkcji.

Teraz ta funkcja została dodana. Mowa o możliwości nagrywania kilku ścieżek audio. Wcześniej oprogramowanie też pozwalało na rejestrowanie dźwięku z gry i mikrofonu, ale były one zapisywane na jednej ścieżce, przez co edytowanie tylko jednego źródła nie było możliwe. A jest to czasami przydatne, gdy np. chcemy na chwilę wyciszyć muzykę, która może podpaść pod mechanizm YouTube’a. Teraz każda ścieżka ma być rejestrowana osobno, dzięki czemu późniejsze zmiany będą dużo łatwiejsze.

Aby uruchomić funkcję, należy przejść do ustawień dźwięku GeForce Experience, a następnie wybrać opcję oddzielenia obu ścieżek (separate both tracks). Dopiero po tym mikrofon i dźwięk z gry będą zapisywane jako osobne pliki audio, które potem z łatwością można wrzucić do programu do edytowania filmów. Na ten moment funkcja jest dostępna tylko w GeForce Experience 3.8 Beta, ale wkrótce powinna się pojawić także w wersji stabilnej.

Źródło: Nvidia

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię