Strona głównaWiadomościAsus rozpoczyna sprzedaż karty GTX 1070 Ti w wersji Cerberus

Asus rozpoczyna sprzedaż karty GTX 1070 Ti w wersji Cerberus

Powoli na rynku pojawia się coraz więcej kart graficznych spod szyldu GeForce GTX 1070 Ti. Kolejnym modelem do kolekcji jest podkręcony Asus GeForce GTX 1070 Ti Cerberus, którego sprzedaż właśnie została uruchomiona.

Karta na początek trafi na rynek azjatycki, ale wiadomo, że niedługo pojawi się również na półkach europejskich i amerykańskich sklepów. Model ten jest wyposażony w autorski system chłodzenia Asusa z dwoma wentylatorami i certyfikatem IP5X, co oznacza odporność przeciwko kurzom. Co ważne, przy niewielkim obciążeniu karta powinna być cicha, ponieważ chłodzenie uruchamia się dopiero przy temperaturze 55 stopni Celsjusza.

Asus zdecydował się na fabrycznie podniesienie taktowań. W trybie Gaming rdzeń karty osiąga 1607 MHz bazowo i 1683 MHz w Boost, a w trybie OC odpowiednio 1670 i 1746 MHz. Pamiętajcie jednak, że do overclockingu koniecznie jest zainstalowanie oprogramowania Asusa, gdyż prosto z pudełka karta ma referencyjne zegary. To stała cecha wszystkich modeli GTX 1070 Ti.

Asus GeForce GTX 1070 Ti Cerberus ma wymiary 270 x 120,8 x 51 mm. Wyposażona jest w jedno złącze DVI-D, dwa HDMI i dwa DisplayPort.

Źródło: Guru3D

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię