Strona głównaWiadomościRozrywkaCzy Audi właśnie zdradziło, kto uratuje Tonyego Starka z kosmosu?

Czy Audi właśnie zdradziło, kto uratuje Tonyego Starka z kosmosu?

Przed premierą Avengers: Endgame w głowach widzów jest mnóstwo pytań. Pierwszy trailer nie odpowiedział na żadne wątpliwości. Wręcz przeciwnie – pojawiło się wiele nowych. Skąd wziął się Scott Lang i jak uciekł z Wymiaru Kwantowego? Czy Tony Stark przeżyje i kto go uratuje?

W trailerze Avengers: Endgame zobaczyliśmy wiele scen, przez które zadajemy sobie jeszcze więcej pytań. Jedną z najważniejszych kwestii jest sytuacja Iron Mana. Co się stanie z Tonym Starkiem? Czy przeżyje, a jeśli tak, to kto go uratuje? Propozycji było wiele. Niektórzy stawiają na Kapitan Marvel, która za chwilę dołączy do filmowego uniwersum Marvela. Inni wybraliby ukochaną Starka, czyli Pepper Potts. Wcielająca się w nią aktorka – Gwyneth Paltrow – pokazała zdjęcie z planu filmowego, na którym ubrana jest w dziwny strój. Na tej podstawie pojawiły się spekulacje, że Pepper – jak w komiksach – stanie się bohaterką o pseudonimie Rescue (ang. ratunek).

Zobacz: Avengers: Endgame – co mówi nam pierwszy trailer?

Wygląda na to, że żadna z tych teorii nie będzie prawdziwa. Prawdopodobny ratunek zdradziła firma Audi, przy okazji promocji nowych samochodów, w której bierze udział sam Robert Downey Jr., czyli aktor wcielający się w Iron Mana. Uprzedzam, że za chwilę pojawią się prawdopodobne spojlery, więc jeśli nie chcecie ich poznać, to lepiej odpuśćcie dalsze czytanie.

Na tragach CES 2019 w Las Vegas Audi zapowiedziało współpracę z Marvelem. Jej owocem ma być gra VR, w którą będzie można grać na tylnych siedzeniach jednego z samochodów niemieckiego producenta. Co ważne, produkcja ma być ściśle związana z filmem Avengers: Endgame. Póki co nic nam to nie mówi o fabule czwartej części mścicieli. Wszystko zmienia się, gdy poznamy tytuł gry. A ten brzmi: „Rocket’s Rescue Ride”.

Zobacz: Avengers Endgame – polski zwiastun wymiata niczym tornado

Wygląda na to, że Tonyego Starka uratuje Rocket. Trzeba przyznać, że ma to sporo sensu. Szop jest jedynym żyjącym członkiem Strażników Galaktyki i w tym momencie nie wie, co stało się z jego przyjaciółmi (poza Grootem, który był z nim na Ziemi). Być może Rocket wyruszy na misję poszukiwawczą i trafi na Iron Mana na statku Strażników. Pamiętajcie jednak, że to tylko przypuszczenia, a sam tytuł gry może być całkowicie przypadkowy.

Innym spojlerem są słowa Roberta Downey Jr., który powiedział, że w Avengers: Endgame będzie prowadził Audi. To oznacza, że Iron Man wróci na Ziemię, ale nie oszukujmy się – dla nikogo nie powinno to być żadnym zaskoczeniem. Bohater w stalowej zbroi najprawdopodobniej odegra kluczową rolę w pokonaniu Thanosa.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię