Strona głównaGryAktualnościPowstaje nowa gra w świecie Dragon Ball! Tym razem będzie to RPG...

Powstaje nowa gra w świecie Dragon Ball! Tym razem będzie to RPG akcji

Bandai Namco oficjalnie zapowiedziało, że trwają prace nad nową grą w świecie Dragon Balla. Son Goku i spółka wrócą do nas w produkcji z gatunku RPG akcji.

Na temat gry póki co nie wiemy zbyt wiele. Tak naprawdę nie wiemy nic poza tym, że w ogóle powstaje. Zostało to oficjalnie potwierdzone na profilu Bandai Namco na Twitterze. Przyjrzymy się samej wiadomości:

Wygląda na to, że w 2019 rozpoczynają się prace nad nową grą w świecie Dargon Balla. Ma ona skupiać się na zdecydowanie najciekawszej części fabuły, zaczynającej się od sagi Freezera i kończącej na pojedynku z Buu. Mowa oczywiście o Dragon Ball Z. Jednak dla mnie najważniejszą informacją jest to, że będzie to gra z gatunku RPG akcji!

Zobacz: Legendarni twórcy gier RPG pracują nad nowym tytułem. Ma być konkurencją dla Fallouta

Myślę, że marka ma ogromny potencjał. Do tej pory wyszło wiele gier w uniwersum Smoczych Kul, ale w zdecydowanej większości były to bijatyki. Co prawda Dragon Ball FighterZ jest rewelacyjne, to jednak długo wyczekiwałem czegoś nowego. Mam nadzieję, że zapowiadany tytuł wprowadzi sporo świeżości. Więcej szczegółów poznamy na Dragon Ball FighterZ World Tour Finals, czyli światowych finałach turnieju esportowego, który odbędzie się w dniach 26-27 stycznia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię