Strona głównaWiadomościRozrywkaUważajcie na spojlery! Wyciekło zakończenie Avengers: Endgame

Uważajcie na spojlery! Wyciekło zakończenie Avengers: Endgame

Wygląda na to, że do sieci wyciekło zakończenie długo wyczekiwanego filmu Avengers: Endgame. Premiera już za kilka dni, więc lepiej do tego czasu być bardzo ostrożnym.

Dni dzielą nas od premiery filmu Avengers: Endgame. Tymczasem w sieci podobno pojawiło się zakończenie, które wieńczy 10 lat historii filmowego uniwersum Marvela i 21 innych produkcji od pierwszego Iron-Mana aż do Capitan Marvel. Dlatego zalecamy Wam szczególną ostrożność w najbliższych dniach. Dotyczy to przede wszystkim mediów społecznościowych. Na pewno znajdą się osoby, dla których przyjemnością będzie psucie zabawy innym.

Zobacz: Najpierw zakończenie, później reszta filmu. Bracia Russo opowiadają o Avengers: Endgame

Avengers: Endgame będzie miało swoją premierę już 24 kwietnia (wtedy są pierwsze seanse w Polsce). Jest to już 22 film z superbohaterami Marvela i zarazem podsumowanie 10-letniej historii, która prowadziła do ostatecznego pojedynku z Thanosem. W filmie wezmą udział wszyscy najważniejsi herosi, czyli między innymi: Iron-Man, Thor, Hulk/Banner, Ant-Man, Czarna Wdowa, Kapitan Ameryka, Hawkeye i wielu, wielu innych.

Zobacz: Marvel ma 5-letni plan na 4. fazę filmowego uniwersum, ale bez X-Menów

Osobiście proponuję, aby przynajmniej przez tydzień od premiery Avengers: Endgame nie pisać niczego, co mogłoby zaspojlerować filmu innym osobom!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGameSpot
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię