Strona głównaWiadomościAVerMedia soundbar SonicBlast GS333 - gamingowa jakość dźwięku w płaskim wydaniu

AVerMedia soundbar SonicBlast GS333 – gamingowa jakość dźwięku w płaskim wydaniu

Gdy brak miejsca na biurku na dobre głośniki, a i na uszach poczuć chcemy wolność, to wtedy pozostaje zrobić tylko jedno. Sprzedać duszę za komplet głośników wbudowanych w soundbar.

Gracze to wymagające bestie, które potrafią odróżnić dobre od złego, a wydajne od przeciętnego. Zadowolenie tej grupy osobistości nie jest więc rzeczą prostą. Tym trudniej uzyskać ich apropatę, gdy wymagają od sprzętu kompaktowości. AVerMedia coś o tym wie i wciąż próbuje nadążyć za aktualnymi potrzebami.

Kolejny raz walczy o względy graczy, oferując najnowszy model soundbaru SonicBlast GS333. Ma to być idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na zagracenie biurka i zasłonięcie uszu w trakcie gry, a jednocześnie nie potrafią rozstać się z dźwiękiem. Na przekór fizycznym uwarunkowaniom akustyki dźwięku AVerMedia opracowało zestaw o łącznej mocy 96 W.

W niewielkim pudle o rozmiarach 620 x 105 x 81,5 mm producent zamontował 4 głośniczki wysokotonowe o średnicy 2 cali oraz dwie 3″ basowe membrany. Według producenta jest to zestaw „gwarantujący doskonałą jakość dźwięku”. Paletę cyfrowych uniesień możemy zaaplikować sobie korzystając z 3 trybów equalizera, dopasowanych do grania, oglądania i słuchania. Użyteczność soundbarru ma podkreślać obsługa technologii Bluetooth 4.0, która pozwala łączyć się bezprzewodowo z innymi urządzeniami.

Soundbar SonicBlast GS333 kurzy się już na półkach sklepowych z doklejoną etykietką 620 zł. Jak Wam się widzi proponowany soundbar? 

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię