Strona głównaEsportCounter-StrikeHonoris - powrót legend polskiego CS-a w nowym projekcie

Honoris – powrót legend polskiego CS-a w nowym projekcie

Na specjalnej konferencji, zorganizowanej na profilu organizacji na Facebooku, przedstawiony został nowy, esportowy projekt na polskiej scenie. Honoris, za którymi stoją legendy polskiego CSa – NEO i TaZ.

Kiedy TaZ tworzył ARCY, wielu fanów polskiego CS-a znowu poczuło iskierkę nadziei na zmartwychwstanie tej dyscypliny esportu w Polsce. Niestety, w końcu drogi zawodników tamtej formacji rozeszły się i od tamtej pory zapadła cisza. Przerywana jedynie od czasu do czasu plotkami o nowej organizacji, tworzonej tym razem nie przez jedną, a dwie legendy byłego składu Virtus.pro

Zobacz: CS:GO – Valve przygotowało wersję gry dla słabszych komputerów

Dzisiaj dowiedzieliśmy się pierwszych szczegółów o nowym projekcie. Oprócz TaZ-a stoi za nim także Neo, a organizacja będzie nosić nazwę Honoris. Zaprezentowano między innymi logotypy, koszulki oraz skład nowej drużyny.

Oprócz TaZ-a i NEO w składzie Honoris zagrają:

  • Daniel “STOMP” Płomiński
  • Wojciech “Prism” Zięba
  • Kamil “reiko” Cegiełko

Honoris to jedyna w Polsce organizacja, której udało się nawiązać współpracę z marką Red Bull – już samo to świadczy o tym, jak poważnie traktowany jest cały projekt. Pierwszy mecz nowej drużyny już w ten czwartek – na ekipę forZe, w ramach turnieju Home Sweet Home.

Jak myślicie, czy połączenie doświadczenia i świeżej krwi to to, czego polski CS potrzebuje?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceHonoris
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię