Strona głównaWiadomościOprogramowanieAwaria Messengera i Facebooka

Awaria Messengera i Facebooka

Internauci donoszą o problemach z aplikacją Messenger oraz Facebook. Serwis DownDetector zarejestrował ponad 10 tysięcy zgłoszeń. Technicy Facebooka walczą z awarią.

Dzisiaj od rana użytkownicy Messengera skarżą się na problemy z aplikacją. Nie działa zarówno aplikacja mobilna jak i dostępna przez www. Użytkownicy serwisu DownDetector skarżą się, że nie mogą połączyć się z serwerem aplikacji, wiadomości dochodzą z dużym opóźnieniem lub nie dochodzą wcale. Nie są znane przyczyny problemów.

Awaria Messenger

Problemy z działaniem aplikacji mają użytkownicy w całej Polsce oraz innych krajach takich jak Austria, Belgia czy Holandia. Na wykresach w serwisie DD widać również problemy z Facebookiem i Instagramem.

Awaria Messenger

Obecnie wydaje się, że awaria powoli wygasa, jednak użytkownicy nadal skarżą się, że mają problemy z aplikacjami. Co ciekawe, rykoszetem oberwało się także polskim operatorom sieci komórkowych. Wygląda na to, że wielu użytkowników zamiast zainteresować się przyczyną problemów w pierwszej kolejności „strzela” do swojego dostawcy Internetu.

Awaria Messenger

A Wy macie problemy z działaniem Messengera? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię