Strona głównaWiadomościTargi i konferencjeJak oglądać The Game Awards 2020?

Jak oglądać The Game Awards 2020?

Już dzisiaj w nocy odbędzie się kolejna gala The Game Awards. Najlepsze gry roku 2020 zostaną nagrodzone prestiżowymi statuetkami.

Gdzie i kiedy?

Coroczne rozdanie statuetek organizowane przez Geoffa Keighley odbędzie się już dzisiejszej nocy o 1:00. Pół godziny wcześnie rozpocznie się z kolei oficjalna transmisja. Wszyscy gracze zainteresowani zapowiadanymi przez wielu wydawców ogłoszeniami powinni więc na wszelki wypadek wpaść na streama już po północy.

Transmisje z wydarzenia znajdziecie niemalże na każdej, większej platformie streamingowej. Najłatwiej będzie oglądać The Game Awards na Twitchu, YouTube, Steamie albo Facebooku. Ponadto, organizatorzy zapewnili twórcom możliwość co-streamingu. Jest więc szansa, że któryś z waszych ulubionych streamerów będzie spędzał dzisiejszą noc, oglądając galę razem ze swoimi widzami.

Co zobaczymy podczas gali?

The Game Awards w tym roku zawiera aż 30 różnych kategorii. W większości z nich znajdziecie co najmniej kilka różnych, doskonale znanych większości graczom tytułów. Niektóre nagradzają jednak nie gry, tylko osoby lub wydarzenia. Doczekamy się więc statuetek chociażby dla najlepszego esportowego trenera czy organizacji.

Wszyscy fani Geoffa wiedzą jednak doskonale, że rozdanie nagród to tylko jedna z atrakcji, jakie czekają nas podczas nadchodzącej transmisji. Pierwszy tydzień grudnia minął bowiem wielu wydawcom na zapowiadaniu ogłoszeń, jakie będą miały miejsce dzisiejszej nocy.

Dowiedzieliśmy się w ten sposób o obecności Dragon Age 4 na rozdaniu nagród. Fall Guys planuje pokazać fanom trzeci sezon swojej gry, a Among Us zaprezentuje nową mapę. Od kilku dni niespodziankę sugeruje również Microsoft, chociaż jej szczegóły poznamy pewnie dopiero podczas transmisji. Łącznie ponad 10 nowych gier ma zostać zaprezentowanych w trakcie nadchodzącej imprezy.

The Game Awards szykuje również kilka ciekawostek dla osób, którym bliżej jest do Oscarów czy Złotych Globów. Wśród prezenterów mają pojawić się m.in. Keanu Reeves, Tom Holland i Gal Gadot, czyniąc z gali świetną rozrywkę dla fanów kinematografii. Gdyby tego było mało, wokalista Pearl Jam wystąpi na głównej scenie pomiędzy prezentowanymi nagrodami.

 

The Game Awards to wielkie święto w gamingowym roku kalendarzowym. Odkładamy na bok konsolowe wojny, zapominamy o bugach i early accessach i skupiamy się na tym, co najlepszego spotkało nas w kończącym się powoli roku. Po tak ciężkich 11 miesiącach dobrze będzie przypomnieć sobie, że branża gier wideo wciąż ma się dobrze, a rok 2020 przyniósł nam kilka produkcji, które zapisały się już na kartach historii.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię