Strona głównaGryAktualnościBabcia Skyrim dostała prezent od Bethesdy

Babcia Skyrim dostała prezent od Bethesdy

Popularna seniorka gamerka – nazywana także Babcią Skyrim, powoli wraca do zdrowia po udarze. Rekonwalescencję może umilić jej paczka jaką otrzymała z Bethesdy.

Shirley Curry – bo tak w rzeczywistości nazywa się Babcia Skyrim na swoim profilu na YT zebrała prawie milion subskrybentów. Na swoim kanale publikowała filmy z gry w Skyrim. Niestety kilka tygodniu temu do Internetu trafiła informacja o udarze mózgu jakiego doznała Curry.

Choroba spowodowała problemy z pamięcią. To powoduje, że jej gamingowa kariera stoi pod znakiem zapytania. Fani nie dają jednak o sobie zapomnieć i ślą życzenia powrotu do zdrowia. Do życzeń przyłączyła się także Bethesda – twórcy Skyrim.

Zobacz: Evil Dead: The Game – nowy zwiastun

Do miłośniczki TESV trafiła ogromna paczka zawierająca płytę winylową z muzyką z gry, specjalne grafiki, książkę kucharką, oraz wiele unikatowych przedmiotów nawiązujących do Skyrima. Miłym prezentem gamerka pochwaliła się na swoim kanale na Twitterze.

Dzisiejszego ranka odebrała duża paczkę od Bethesdy i Jess [mowa o Jessice Finster odpowiedzialną za społeczność gry – przyp. red.]! W środku było wiele gadżetów! Pokażę Wam każdy przedmiot w specjalnym wideo! Bardzo, bardzo dziękuję!

Zgodnie z zapowiedzią, całość możecie zobaczyć w materiale wideo:

Babcia Skyrim to osoba wręcz kultowa i bardzo ceniona przez ekipę Bethesdy. Zgodnie z zapowiedziami dewelopera wystąpi w szóstej odsłonie serii jako postać niezależna. Jest to wynik ankiety jaka została poparta przez 50 tys. osób. Shirley spotkała się z Toddem Howardem w siedzibie Bethesdy. A jeżeli chcielibyście skorzystać z jej pomocy już w piątce to możecie pobrać TEGO moda.

A nam pozostaje życzyć gamerce szybkiego powrotu do zdrowia i kolejnych godzin spędzonych w prowincji Skyrim.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię