Strona głównaKonsoleBabylon’s Fall – Platinium wciąż pracuje nad grą

Babylon’s Fall – Platinium wciąż pracuje nad grą

Studio PlatiniumGames poinformowało, że nadal pracuje nad grą akcji Babylon’s Fall. Tytuł powstaje na zlecenie Square Enix jednak dotychczas zachodziły podejrzenia, że projekt został porzucony. Na szczęście tak nie jest. Szczegóły poniżej.

Jeszcze w grudniu zeszłego roku PlatiumGames i Square Enix obiecali udostępnić więcej informacji na temat nowej produkcji Babylon’s Fall. Od tamtego momentu praktycznie nie pojawiło się nic nowego i pojawiały się pogłoski, że projekt upadł. Teraz deweloper przekazał informacje, że programiści studia nadal pracują nad grą w zaciszach swoich domów.

Zobacz: Xbox Edinburgh i Count – powstają następne konsole?

O samej grze na razie nie wiadomo zbyt wiele. Jak zapewniają twórcy ma to być gra akcji, która dostarczy ekscytujących wrażeń. Więcej informacji mamy dowiedzieć się tak szybko jak to będzie możliwe.

Babylon’s Fall został zapowiedziany podczas E3 2018 na PS4 i Windows. Pierwotnie gra miał mieć swoją premierę w 2019 roku. Podczas zeszłorocznego Sony Interactive Entertainment – Sony pokazało fragment rozgrywki.

Zobacz: PS5 – co 30 sekund powstaje nowa konsola

Trzeba przyznać, że to dobre informacje, biorąc pod uwagę że dwa duże projekty PlatiniumGames – Scalebound oraz Granbule Fantasy: Relin zostały zakończone. Studiu na początku tego roku ogłosiło, że pracuje również nad grą o kodowej nazwie Projekt G.G., nad którym nadzór prowadzi Hideki Kamiya.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcepolygon
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię