Strona głównaGryAktualnościBack 4 Blood - poznaliśmy szczegóły alpha testów

Back 4 Blood – poznaliśmy szczegóły alpha testów

Już w ten weekend fani Left 4 Dead będą mogli przetestować jego duchowego następcę, Back 4 Blood.

O Back 4 Blood słyszeliśmy jeszcze w zeszłym roku, kiedy coraz głośniejsze stawały się błagania graczy o kontynuację serii Left 4 Dead. Temat ten powrócił podczas gali The Game Awards, kiedy studio zaprosiło graczy do przetestowania ich nowej produkcji.

Zobacz: The Game Awards 2020 – lista nagrodzonych

Wczoraj wieczorem na YouTube pojawił się również kilkuminutowy materiał prezentujący najważniejsze mechaniki alphy. Będziemy mogli wcielić się w jedną z czterech różnych postaci i walczyć z kilkoma rodzajami zombie. Ponadto, zaprezentowana misja będzie oferować różne doświadczenie z każdym kolejnym przejściem.

Do premiery gry wciąz zostało jednak ponad pół roku. Alpha będzie więc głównie miejscem do zepsucia gry i wyciągnięcia wniosków, jak zapowiada w powyższym materiale narrator. Do 22 czerwca sporo się jeszcze może zmienić. Pierwsze, otwarte dla większej grupy graczy testy potrwają od 17 do 21 grudnia. Zainteresowani udziałem mogą zarejestrować się na stronie gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię