Strona główna Gry Aktualności Teamfight Tactics - aż 20 postaci zniknie z gry pod koniec stycznia

Teamfight Tactics – aż 20 postaci zniknie z gry pod koniec stycznia

- Reklama -

Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwana przez fanów, większa aktualizacja Teamfight Tactics. Riot przedstawił nam ostatnio jej szczegóły.

Weteranów Teamfight Tactics twórcy przyzwyczaili już do specyficznego sposobu rozwoju gry. Mniej więcej w połowie setu następuje większy patch, który usuwa część postaci oraz traitów i w ich miejsce wstawia coś nowego. W aktualnym secie nastąpi to dokładnie 21 stycznia.

Zobacz: Rocket League – rusza zimowe wydarzenie Frosty Fest

Riot zdradził wczoraj kilka bardzo ciekawych szczegółów odnośnie swojego auto battlera. Wśród nich znajdowały się informacje o secie 4.5. Razem z tą aktualizacją z gry zniknie sześć traitów i aż 20 postaci. Zed, Kindred i Morgana zmienią z kolei swoje role.

Bardzo ciekawie patrzy się na ten post z perspektywy aktualnej mety. Riot zdecydował się bowiem usunąć aż trzy kompozycje, które od kilku aktualizacji trzymają się na szczycie tier list – Moonlight, Hunter i Dusk. Meta pod koniec stycznia bez wątpienia ulegnie więc zmianie, a nowe, silne formacje będą pewnie mocno zależały od wprowadzonych w tej aktualizacji zmian.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE