Strona głównaGryAktualnościTeamfight Tactics - aż 20 postaci zniknie z gry pod koniec stycznia

Teamfight Tactics – aż 20 postaci zniknie z gry pod koniec stycznia

Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwana przez fanów, większa aktualizacja Teamfight Tactics. Riot przedstawił nam ostatnio jej szczegóły.

Weteranów Teamfight Tactics twórcy przyzwyczaili już do specyficznego sposobu rozwoju gry. Mniej więcej w połowie setu następuje większy patch, który usuwa część postaci oraz traitów i w ich miejsce wstawia coś nowego. W aktualnym secie nastąpi to dokładnie 21 stycznia.

Zobacz: Rocket League – rusza zimowe wydarzenie Frosty Fest

Riot zdradził wczoraj kilka bardzo ciekawych szczegółów odnośnie swojego auto battlera. Wśród nich znajdowały się informacje o secie 4.5. Razem z tą aktualizacją z gry zniknie sześć traitów i aż 20 postaci. Zed, Kindred i Morgana zmienią z kolei swoje role.

Bardzo ciekawie patrzy się na ten post z perspektywy aktualnej mety. Riot zdecydował się bowiem usunąć aż trzy kompozycje, które od kilku aktualizacji trzymają się na szczycie tier list – Moonlight, Hunter i Dusk. Meta pod koniec stycznia bez wątpienia ulegnie więc zmianie, a nowe, silne formacje będą pewnie mocno zależały od wprowadzonych w tej aktualizacji zmian.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię