Back to school – poradnik zakupowy 2019

0

Wstęp

Każdy powód jest dobry, żeby nieco poprawić jakość swojego stanowiska gracza. Nawet rozpoczęcie roku szkolnego i akademickiego – tak, tak, studenci, Was to też niebawem czeka. Ale przecież już od lat komputer kupuje się “do nauki”, a jak to się potem kończy – wszyscy wiemy. Każdy z nas przechodził coś podobnego. Dlaczego więc podobnie nie może być z gamingowymi akcesoriami? Postaraliśmy się więc znaleźć złoty środek pomiędzy użytecznością do grania i nauki i wybraliśmy dla Was najlepszy naszym zdaniem sprzęt pomocny w obu zastosowaniach.

Poradnik powstał we współpracy z

Rozpoczęcie roku szkolnego powinno być czasem nauki – chyba nikt nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Jednak nie można zapominać też o czasie wolnym i odpoczynku. Dla wielu uczniów takim jest czas spędzony przy komputerze, grając w ulubione gry lub do tego jeszcze stremując. Jak robić to najlepiej? Z odpowiednimi sprzętami.
Zazwyczaj składając komputer myślicie o karcie graficznej, procesorze czy pamięci RAM. Ostatecznie wszystko zostaje jednak wrzucone w obudowę i znika, zostawiając Was z myszką, klawiaturą i słuchawkami. Żeby grało Wam się komfortowo i przyjemnie, trzeba więc wybrać odpowiednie peryferia.
Okres nauki to czas, kiedy bardzo dużo siedzimy przy biurku i komputerze, niezależnie od tego czy gramy, czy uczymy się. Dlatego dzisiaj skupię się na sprzęcie, który będziemy wykorzystywać przez większość czasu, a który posłuży nam przez kolejne lata.
1 września to data, której nie lubi większość uczniów. Kończy się błogie nicnierobienie i, choć pewnie pogoda będzie dopisywać jeszcze przez jakiś czas, znowu trzeba będzie spędzać większość dnia w szkole. Aby godziny, dni i tygodnie spędzone na nauce upłynęły Wam chociaż odrobinę przyjemniej, chciałbym polecić Waszej uwadze kilka produktów, które powinny w tym pomóc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię