Strona głównaGryAktualnościNiedługo możemy zobaczyć kolejny gameplay z The Last of Us 2

Niedługo możemy zobaczyć kolejny gameplay z The Last of Us 2

Sony musi zacząć powoli pracować nad budowaniem hype’u wokół swojej nadchodzącej premiery.

Jedną z głośniejszych informacji w kontekście The Last of Us 2 przez ostatni czas było przesunięcie daty premiery na przyszły rok. Hideo Kojima święci triumfy, wszyscy czekają na Death Stranding… Na szczęście ktoś o drugim ekskluzywnym tytule jeszcze pamięta.

Zobacz: The Last of Us 2 już w lutym w czterech edycjach – plotki

Jak widać na powyższym obrazku, przez „ktoś” mamy na myśli Sony. Za zamkniętymi drzwiami, podczas GameStop Managers Conference, został zaprezentowany nowy fragment rozgrywki. Nie dowiedzieliśmy się oczywiście żadnych szczegółów odnośnie zawartości gameplayu, jego długości czy samych wrażeń.

Zapytane jednak o upublicznienie materiału Gaming Forte odpowiedziało: „soon”. Możemy więc wrócić do tego gameplayu pod koniec roku albo cieszyć się nim już za tydzień czy dwa. Dobrze jest jednak widzieć w mediach jakieś informacje dotyczące The Last of Us 2, ponieważ ostatnio temat trochę przycichł. Nic nie przywróciłoby gry na strony główne portali gamingowych jak solidny fragment rozgrywki.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię