Strona głównaKonsoleBaldur’s Gate 3 – kiedy premiera na Xbox?

Baldur’s Gate 3 – kiedy premiera na Xbox?

Do sieci trafiły przecieki dotyczące daty premiery Baldur’s Gate 3 na konsole Xbox Series X oraz Xbox Series S. Wygląda na to, że stanie się to już na początku przyszłego miesiąca.

Posiadacze PC oraz konsol PS5 już dawna mogą cieszyć się z gry w Baldur’s Gate 3. Niestety posiadacze konsol Microsoftu jak na razie musieli obejść się smakiem. Wygląda jednak na to, że wkrótce ich cierpienie się skończy.

Do sieci trafiły plotki na temat premiery gry na konsolach Xbox. Według wiarygodnego źródła premiera zaplanowana jest na 6 grudnia. Informacje te pochodzą od znanego leakera eXtas1stv, który cieszy się poważaniem. Wcześniej informował o dacie premiery Forza Motorsport, która okazała się prawdziwa.

Co więcej, informacje te zostały potwierdzone przez serwis Exputer, który ma swoje wtyki związane ze studiem Larian. 6 grudnia został potwierdzony, jednak data ta może ulec zmianie ze względu na trwające jeszcze testy gry. Jeżeli jednak premiera opóźni się to według zapewnień Swena Vincke’a – szefa Larian i tak powinna nastąpić do końca tego roku.

Z innych ciekawostek – dostępna jest już czwarta aktualizacja gry, która poprawia ponad 1000 błędów.

https://x.com/larianstudios/status/1720467180674805798?s=20

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię