Strona głównaGryAktualnościBaldur's Gate 3 - speedrunner skończył grę w 7 minut

Baldur’s Gate 3 – speedrunner skończył grę w 7 minut

Długo wyczekiwany RPG wreszcie ujrzał światło dzienne. Jedni przeszli już Baldur’s Gate 3 raz, a inni szukają sposobów, żeby skrócić całą przygodę do minimum.

Chociaż dostępny w ramach Early Accessu tytuł Larian Studios nie oferuje jeszcze pełnej gry, można spędzić w nim sporo czasu. Po zapoznaniu się z aktualną wersją RPG jeden ze speedrunnerów postanowił poszukać sposobu na szybkie przejście gry.

Zobacz: Baldur’s Gate 3 – poradnik dla początkujących

Efektem starań Professora Palmera jest 7-minutowy run. Doświadczony gracz ukończył Early Access, nie zdobywając żadnego doświadczenia i nie walcząc dosłownie z nikim.

Oczywiście taki scenariusz jest wyjątkowym przypadkiem, kiedy gra trafiła w ręce uzależnionego od wynajdowania błędów i skrótów gracza. Jego wyczyn robi wrażenie, ale możliwy będzie prawdopodobnie tylko w tym buildzie. Kiedy gra zostanie zaktualizowana o nowe akty lub wreszcie pojawi się w pełnej wersji, Professor Palmer będzie musiał szukać nowych rozwiązań.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię