Strona głównaKonsolePlayStation 5 pozwoli instalować gry i grać offline

PlayStation 5 pozwoli instalować gry i grać offline

Podobnie jak w przypadku PS4, logowanie do PlayStation Network nie będzie obowiązkiem, żeby cieszyć się grami na nowej generacji.

Wczoraj Sony pokazało system PlayStation 5. Zobaczyliśmy mnóstwo nowych funkcji, usprawnień i spory nacisk na społecznościowy aspekt konsoli. Chociaż UI robi wrażenie, w głowach wielu graczy pojawiło się pewnie pytanie, czy wciąż pojawi się opcja gry offline.

Zobacz: PS5 umożliwi wysyłanie rozmów głosowych do Sony

Jak poinformowało ostatnio Digital Foundry, według Hideakiego Nishino w tej kwestii nic się nie zmieni. Posiadacze wersji pudełkowej będą mogli wrzucić dysk do konsoli, zainstalować grę na swoim PS5 i rozpocząć rozgrywkę bez martwienia się o łączenie do internetu.

Jest to bardzo dobra wiadomość dla graczy, którzy chcą po prostu wyjąć grę z pudełka i od razu zabrać się za jej przechodzenie. Jeżeli docenialiście tę możliwość w PS4, możecie bez obaw preorderować PS5.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię