Strona głównaGryAktualnościNowy Batman Arkham na kolejną generację konsol. Ma zaskoczyć graczy

Nowy Batman Arkham na kolejną generację konsol. Ma zaskoczyć graczy

Plotki na temat nowej gry z serii Batman Arkham przewijają się już od dłuższego czasu. Gracze ze zniecierpliwieniem czekają na oficjalną zapowiedź. Wygląda na to, że ta nastąpi już całkiem niedługo, a gra zostanie wydana na konsole nowej generacji.

Takie informacje podał użytkownik Twittera o nicku KC Walsh. Najwyraźniej ma on dostęp do wewnętrznych informacji studia. Jego zdaniem nowym Batman nie tylko tworzony jest na konsole nowej generacji – PlayStation 5 oraz Xbox Series X, ale też w pewien sposób zaskoczy graczy.

Według KC Walsh gra nie będzie się nazywać Batman Arkham Legacy, jak pojawiało się w kilku plotkach. Natomiast potwierdził, że tytuł pozwoli nam wcielić się w różne postacie z uniwersum Człowieka Nietoperza np. Batgirl oraz syna Bruce’a Wayne’a – Damiana. To z pewnością byłoby ciekawe urozmaicenie. Już Batman Arkham Knight pozwalało grać Nightwingiem, a nawet Harley Quinn, ale jedynie w płatnych dodatkach. Tutaj dodatkowe postacie mają być częścią głównej fabuły.

Zobacz: Jeśli Batman będzie słaby, to Pattinson zajmie się pornografią

Jeden z użytkowników Twittera zapytał KC Walsha o ramy czasowe gry – czy będzie to sequel do Origins, a może sequel do Knight? KC Walsh nie odpowiedział na to pytanie jednoznacznie. Stwierdził jedynie, że będzie to dla graczy zaskoczenie. Być może WB Montreal szykuje prequel albo całkowity reebot serii?! Czas pokaże. Tymczasem okazało się, że niedawno opublikowane logo to zaledwie niewielka część większej grafiki.

Batman Arkham logo
Niepełne logo nowej gry Batman Arkham

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcewccftech
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię