Strona głównaGryAktualnościTak wygląda logo nowej gry Bartman Arkham

Tak wygląda logo nowej gry Bartman Arkham

WB Montreal od kilku tygodni szczuje nas kolejnymi, szczątkowymi informacjami na temat nowej gry z serii Batman Arkham. Tym razem w mediach społecznościowych opublikowali logo, które… niewiele nam mówi.

Logo powstało z połączenia trzech grafik, opublikowanych kolejno na Twitterze, Facebooku i Instagramie. Na ten moment nie udało się jeszcze ustalić, co dokładnie prezentuje. Po oznaczeniach można wywnioskować, że jest to logo jakiejś rządowej organizacji, ale równie dobrze może to być oznaczenie policji w Gotham czy też Trybunału Sów.

Batman Arkham logo
Tak wygląda logo zaprezentowane przez WB Montreal

Razem z logo pojawił się też napis „capture the Knight”, czyli ten sam, który pojawił się przy poprzednim teaserze. Poprzednie informacje sugerowały zarówno obecność Trybunału Sów, jak i Ligi Zabójców, kierowanej przez Ra’s al. Ghula. Jeśli Mroczny Rycerz miałby się zmierzyć z obiema organizacjami, to czekałoby go nie lada wyzwanie. Na szczęście mogą mu w tym pomóc jego syn oraz Batgirl.

Kiedy gra zostanie zapowiedziana? Na to nie znamy odpowiedzi. WB Montreal serwuje nam takie szczątkowe informacje od kilku tygodni. Wiele osób spodziewało się zapowiedzi w trakcie The Game Awards 2019, ale do tego nie doszło. Kolejna możliwość to między innymi E3 2020, ale to odbędzie się dopiero w czerwcu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię