Strona głównaGryAktualnościNowa gra z Batmanem już praktycznie pewna. Dzisiaj prezentacja?

Nowa gra z Batmanem już praktycznie pewna. Dzisiaj prezentacja?

WB Games opublikowało na swoim Twitterze kolejną zapowiedź gry z serii Batman Arkham. Tym razem możemy dokładniej przyjrzeć się tajemniczym symbolom, obok których pojawił się napis: „Capture the Knight”.

Już wczoraj pisaliśmy o krótkim wideo, opublikowanym na oficjalnym koncie WB Games Montreal na Twitterze. Mogliśmy na nim zobaczyć tajemnicze symbole, które – prawdopodobnie – nawiązywały do Ra’s al Ghula i jego Ligi Zabójców. Dzień później pojawiło się kolejne wideo, które pozwala nam jeszcze dokładniej przyjrzeć się znakom.

W tym momencie nie powinniśmy mieć już żadnych wątpliwości – nowa gra z serii Batman Arkham powstaje i najprawdopodobniej zmierzymy się w niej właśnie z niemal nieśmiertelnym Ra’s al Ghulem i Ligą Zabójców. Prawdopodobnie możemy też liczyć na obecność Talii al Ghul, która w komiksach była czymś w rodzaju kochanki Bruce’a Wayne’a i miała z nim dziecko – Damiana Wayne’a.

Zobacz: Wiemy, kto może zagrać przeciwnika Batmana w nowym filmie

Nie wiemy tylko, kiedy gra zostanie zaprezentowana. Plotki mówią o dzisiejszym Sony State of Play. Miałoby to sporo sensu. Nie bez powodu konto WB Games Montreal uaktywniło się akurat w tym momencie. To ich pierwsze tweety od 2015 roku! Coś musi być na rzeczy. Sony State of Play rozpocznie się dzisiaj (24 września) o 22:00 czasu polskiego. Na pewno zobaczymy na nim The Last of Us: Part II.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię