Strona głównaWiadomościRozrywkaBatman: w kolejnym komiksie człowiek-nietoperz będzie czarnoskóry?

Batman: w kolejnym komiksie człowiek-nietoperz będzie czarnoskóry?

Fani postaci Batmana mogą się niedługo bardzo zdziwić, widząc kolejne wcielenie swojego ulubieńca. Mam tu na myśli wcielenie komiksowe. Latem 2020 planowana jest premiera kolejnego zeszytu z przygodami Batmana, a ten ma być… czarnoskóry.

Takie informacje podał serwis Bleeding Cool. Jak się tak mocniej zastanowić to nie wydaje się to być wcale takie bezpodstawne i absurdalne. Historia zna bowiem już przypadki, kiedy to bohaterowie komiksów stawali się czarnoskórymi postaciami. Spider-Manem był Miles Morales, w Kapitana Amerykę wcielał się Falcon, a w Iron Manie pojawiła się Riri Williams. 

Zobacz: Robert Pattinson opowiedział o tym, jak dostał rolę Batmana

Wszystkich zbulwersowanych nagłym zaburzeniem ciągłości zdarzeń w uniwersum Batmana pragniemy jednak uspokoić. Bruce Wayne nagle nie zmieni koloru skóry, po prostu będzie potrzebował zmiennika. Dlatego w komiksie pojawi się kompletnie nowa postać, która przejmie strój Batmana. Póki co nie ujawniono żadnych innych szczegółów na temat tejże nowej postaci.

Zobacz: The Batman: John David Washington brany pod uwagę do roli Two-Face’a

Zastępcy Bruce’a Wayne’a to również nic niezwykłego – niegdyś był nim Azrael, jak również Robin. Wszystko więc wydaje się być w całkowitym porządku i trzymać logicznie całości. A co Wy sądzicie o takiej “zmianie”?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię