Strona głównaWiadomościRozrywkaRobert Pattinson opowiedział o tym, jak dostał rolę Batmana

Robert Pattinson opowiedział o tym, jak dostał rolę Batmana

Jak wiemy już od dłuższego czasu, nowy Batmanem został Robert Pattinson. Chociaż aktor ma na koncie kilka świetnych ról, to jego wybór wciąż budzi kontrowersje. Teraz sam opowiedział o tym, jak w ogóle dostał tę rolę.

Wybór Roberta Pattinsona do roli Batmana cały czas budzi kontrowersje. Wielu osobom 33-latek kompletnie nie pasuje jako Bruce Wayne, czyli człowiek mroczny, po przejściach i z licznymi problemami. Osobiście wolę nie oceniać póki nie zobaczę samego filmu, ale odnoszę wrażenie, że najbardziej narzekający znają aktora tylko z sagi Zmierzch. Tymczasem Brytyjczyk zagrał kilka świetnych ról, np. w Cosmopolis czy też Good Time. Teraz sam opowiedział o tym, jak dostał rolę Batmana.

Zobacz: Keanu Reeves może wystąpić w kolejnym filmie Marvela

Robert Pattinson Batman

Okazuje się, że Pattinson od dziecka jest wielkim fanem Batmana i wciąż ma gdzieś strój, w który przebierał się jako dziecko. Od dłuższego czasu starał się o spotkanie z Mattem Reevesem, który jest reżyserem nowego filmu o Nietoperzu. Ten początkowo mu odmawiał, ponieważ chciał mieć gotowy scenariusz i dopiero do niego dobierać aktorów. Dopiero po czasie obaj Panowie się spotkali i szybko dogadali się, co do roli Batmana. Aktor dodał też, że miał przygotowane kilka spostrzeżeń na temat roli, chociaż nie znał samego scenariusza.

Zobacz: Aktorka wcielająca się w Ciri przeczytała tylko jedną książkę Sapkowskiego

Robert Pattinson odniósł się też do zarzutów związanych z sagą Zmierzch. Przyznał, że nie spodziewał się takiego odzewu, ale teraz przynajmniej ludzie nie mają wobec niego zbyt wygórowanych oczekiwań.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię