Strona głównaWiadomościRozrywkaThe Batman: John David Washington brany pod uwagę do roli Two-Face’a

The Batman: John David Washington brany pod uwagę do roli Two-Face’a

Według niedawnych plotek, do Roberta Pattisona dołączy niedługo kolejny aktor.

Nie wiemy na razie zbyt wiele o kolejnym filmie z Batmanem w roli głównej. Prace mają oficjalnie ruszyć na początku przyszłego roku, premiera odbędzie sie w połowie 2021, a Wayne’a zagra Pattison. Wygląda jednak na to, że reszta kart powoli zaczyna się odkrywać…

Zobacz: Twórcy Batman Arkham pracują nad kolejną grą w świecie DC Comics

Według ostatnich doniesień Geeks WorldWide, Two-Face’a może zagrać John David Washington. Podobno pierwsze rozmowy pomiędzy obiema stronami jeszcze się nie rozpoczęły, ale jest to jedna z możliwości. Plotka brzmi o tyle wiarygodnie, że Pattison i Washington niedługo pojawią się również w nowym filmie Christophera Nolana, Tenet.

Biorąc również pod uwagę, że w rolę Two-Face’a wcieliłby się czarnoskóry aktor, potwierdziałoby to teorię inspiracji m.in. Batmanem Tima Burtona. Niedawno słyszeliśmy również o Penguinie i Catwoman jako o głównych czarnych charakterach nadchodzącego filmu.

Chociaż sam pomysł brzmi bardzo logicznie, a John David Washington jest ostatnio na fali, głównie dzięki swojej roli w BlacKkKlansman, dopiero oficjalne ogłoszenie potwierdzi krążące po branży plotki.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię