Strona głównaWiadomościRozrywkaJonah Hill zrezygnował z udziału w Batmanie

Jonah Hill zrezygnował z udziału w Batmanie

Wygląda na to, że Jonah Hill jednak nie weźmie udziału w nowym filmie o Batmanie. Aktor miał zrezygnować z projektu, chociaż jego udział nigdy nie został oficjalnie potwierdzony.

O udziale Jonah Hilla w nowym filmie Batman plotkowało się już od dłuższego czasu. Aktor znany między innymi z roli w Wilkach z Wall Street miał wcielić się w jednego ze złoczyńców – Eddiego ‘The Riddler’ Nygmę lub Oswalda ‘Pingwina’ Cobblepota. Obaj mają pojawić się w filmie, bo – jak wynika z pierwszych informacji – Bruce Wayne będzie musiał zmierzyć się jednocześnie z kilkoma swoimi największymi wrogami.

Ale wygląda na to, że Jonah Hill nie wystąpi w filmie. Aktor, z nieznanych jeszcze powodów, miał zrezygnować z udziału w projekcie. Nie oznacza to, że w filmie nie zobaczymy Człowieka Zagadki i Pingwina. Po prostu będą musieli wcielić się w nich inni aktorzy. Na ten moment wiemy, że Batmana zagra Robert Pattinson, a Kobietą Kot będzie Zoe Kravitz. Z kolei w Komisarza Gordona ma się wcielić Jeffrey Wright, znany między innymi z serialu Westworld.

Batman ma zadebiutować w kinach 25 czerwca 2021 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię