Strona głównaWiadomościRozrywkaWiemy, kto zagra Kobietę Kot w nowym Batmanie

Wiemy, kto zagra Kobietę Kot w nowym Batmanie

Systematycznie poznajemy kolejnych aktorów, którzy wystąpią w nowym filmie o Batmanie. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto wcieli się w Selinę Kyle, czyli komiksową Kobietę Kot.

W filmowego Batmana wcieli się Robert Pattinson. Obok niego, w roli Komisarza Gordona wystąpi Jeffrey Wright, znany między innymi z serialu Westworld. Z kolei za reżyserię odpowiadać będzie Matt Reeves, który ma na swoim koncie między innymi filmy z serii Planeta Małp. Kto jeszcze weźmie udział w projekcie?

Serwis Variety informuje, że Kobietą Kot została Zoe Kravitz – gwiazda serialu Big Little Lies. Już wcześniej pojawiały się plotki na temat jej udziału w filmie, ale początkowo miała ona odmówić ze względu na napięty grafik. Najwyraźniej Mattowi Reevesowi udało się ją namówić do występu w nowym Batmanie. Zresztą sam reżyser potwierdził, że to właśnie ona będzie nową Seliną Kyle. Aktorka podobno miała wziąć udział w próbnych czytaniach, razem z Robertem Pattinsonem.

Do roli Kobiety Kot szykowane były również Ana de Armas (Blade Runner 2049), Ella Balinska (Aniołki Charliego) oraz Eiza Gonzalez (Hobbs & Shaw). Wszystkie były sprawdzane na początku października, ale ostatecznie zdecydowano się właśnie na Zoe Kravitz. Decyzja została podjęta w miniony weekend. Rolę w nowym Batmanie negocjuje też Jonah Hill, który miałby się wcielić w jednego ze złoczyńców. Prawdopodobnie jest on przymierzany do roli Pingwina.

Twórcy podobno szykują całe uniwersum, skupione wokół Batmana.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię