Strona głównaWiadomościRozrywkaPattinson wciąż niepewny roli Batmana. W walce jeszcze jeden aktor

Pattinson wciąż niepewny roli Batmana. W walce jeszcze jeden aktor

Niedawno świat obiegła informacja, że został już wybrany aktor, który wcieli się w Bruce’a Wayne’a aka Batmana w nowym filmie. Wybór miał paść na Roberta Pattinsona. Teraz nie jest to już takie pewne. W walce o rolę ma być jeszcze jeden aktor.

Od dawna trwają poszukiwania nowego Batmana. Początkowo rolę tę nadal miał odgrywać Ben Affleck, ale ten z czasem się wycofał. Później miał być reżyserem filmu, ale z tego również zrezygnował. Ostatecznie za reżyserię odpowiedzialny będzie Matt Reeves, który ma na swoim koncie między innym takie filmy jak: Pozwól mi wejść, Ewolucję planty małp oraz Wojnę planety małp. Jednak wciąż nie wiadomo, kto będzie nowym Brucem Waynem.

Kto zagra Batmana?

Niedawno dowiedzieliśmy się, że nowym Batmanem zostanie Robert Pattinson. Decyzja ta wywołała spore poruszenie wśród fanów. Większość osób kojarzy go z roli wampira w trylogii Zmierzchu. Jednak należy mu oddać, że później odegrał wiele bardzo dobrych, a nawet rewelacyjnych ról i udowodnił, że jest dobry aktorem. Ale czy rzeczywiście on będzie Batmanem? Teraz nie jest już to takie pewne. Wygląda na to, że wciąż jest jeszcze jeden kandydat do tej roli.

Według Umberto Gonzaleza – dziennikarz The Wrap, który zazwyczaj jest dobrze poinformowany w sprawach filmowych blockbusterów, aktualnie jest dwóch kandydatów do roli Batmana. Pierwszym jest Robert Pattinson, a drugim Nicholas Hoult, znany przede wszystkim z filmów X-Men, gdzie wcielał się w młodego Hanka McCoya, czyli mutanta o pseudonimie Bestia. Obaj jeszcze w tym tygodniu mają wziąć udział w próbach kostiumu i próbnych zdjęciach, po których – prawdopodobnie – zostanie podjęta ostateczna decyzja.

Ten sam dziennikarz przekazał, że zdjęcia do filmu mają ruszyć w pierwszym kwartale 2020 roku w Wielkiej Brytanii. Światowa premiera jest zaplanowana na 25 czerwca 2021 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię