Strona głównaGryAktualnościMicrosoft rozkręca hype wokół E3 2019. Podczas prezentacji zobaczymy 14 tytułów Xbox...

Microsoft rozkręca hype wokół E3 2019. Podczas prezentacji zobaczymy 14 tytułów Xbox Game Studios

Chociaż zeszłoroczne miejsce PlayStation zajęło Square Enix, to Microsoft na razie zapowiada się na organizatora największej konferencji.

Już tylko nieco ponad tydzień został do pierwszego dnia targów E3. Niektórzy wydawcy co prawda zrezygnowali w tym roku z udziału w imprezie, jednak wciąż wydarzenie zyskuje sporo rozgłosu i buduje w graczach coraz większe oczekiwania. Dorzucić swoje parę groszy postanowił wczoraj również Phil Spencer.

Zobacz: E3 2019: CD Projekt RED pokaże nowego Wiedźmina?

Podczas konferencji Microsoftu mamy zobaczyć 14 tytułów Xbox Game Studios. Trzeba mieć oczywiście na uwadze fakt, że nie są to wyłącznie gry ekskluzywne dla platformy, ale również te tworzone przez studia należące do programu Microsoftu.

Liczba robi jednak wrażenie i pozwala zapomnieć na chwilę o nieobecnych. Jeżeli dodać do tego zapowiedzi reszty gier, Devolver Digital oraz imponujące tytuły Square Enix, możemy mieć przed sobą kolejne, ekscytujące E3.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię