Strona głównaGryAktualnościBatman w Fortnite? Pliki gry zapowiadają ciekawy crossover

Batman w Fortnite? Pliki gry zapowiadają ciekawy crossover

Poszukiwania w plikach najnowszej aktualizacji Fortnite zdradzają nadchodzący, ciekawy crossover. Na forum Reddit pojawiły się obrazki sugerujące, że w grze pojawi się Batman i kilka innych, komiksowych postaci.

21 września na całym świecie będzie obchodzony Batman Day. Niebo kilku miast na świecie ma rozświetlić słynny znak Człowieka-Nietoperza, a wszystko to z powodu zbliżającej się 80 rocznicy pojawienia się 1. komiksu z Batmanem w sklepach. Najwyraźniej do obchodów dołącza również Epic Games, bo gracze w plikach gry dokonali ciekawego znaleziska. Na podforum Reddita poświęconym Fortnite pojawiły się zdjęcia kilku przedmiotów, jednoznacznie kojarzących się z postacią Batmana. Są to peleryna, Grapnel Gun, Batarang, „nietoperzowa” lotnia i mapa oraz miniaturka mrocznego Gotham.

All new Leaks found within the latest update. from FortNiteBR

Podobno takich smaczków ma pojawić się więcej.

Zobacz: Fortnite: Aktualizacja v10.30 dodaje dwie nowe lokacje

Wszystko to sugeruje, że autorzy gry planują wprowadzić do Fortnite postać Mrocznego Rycerza. Oprócz grafik, w grze podobno znaleziono trzy zakodowane skiny, jeden dla postaci kobiecej i dwa dla męskich. Może to sugerować, że w grze pojawią się także Batgirl i Joker. Epic póki co nie komentuje znaleziska, ale nie byłby to pierwszy raz, gdy firma decyduje się na tego typu crossover. Wcześniej w grze pojawiały się chociażby nawiązania do filmu John Wick 3 oraz Avengersów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię