Strona głównaWiadomościLord Kruszwil "bawi się" w pirata drogowego. Na filmie pędzi ponad 300...

Lord Kruszwil „bawi się” w pirata drogowego. Na filmie pędzi ponad 300 km/h

Kiedy niejakiego Lorda Kruszwila odwiedzała policja, myśleliśmy, że więcej o wybrykach tego młodzieńca nie usłyszymy. Myliliśmy się… Kruszwil nadal jest aktywny w internecie i nadal publikuje treści daleko rozmijające się z definicją inteligentnego contentu.

Tym razem na kanale pojawił się film, jak Lord Kruszwil podróżuje Audi R8 z prędkością mocno przekraczającą dopuszczalną na polskich drogach. Film opisano jako 350 km/h, aczkolwiek na materiale widać, że jest to około 310 km/h – to w dalszym ciągu o niemal 200 km za dużo. Lord Kruszwil podróżuje co prawda jako pasażer, ale w dość niewybrednych słowach “zachęca” zamaskowanego kierowcę do przyspieszenia.

Zobacz: Kanał Lorda Kruszwila usunięty z YouTube!

W filmie padają słowa, że podróż odbywa się po niemieckiej autostradzie, gdzie limity prędkości nie obowiązują, a stan dróg jest o wiele lepszy niż w Polsce. Jednak uważni internauci wychwycili pewne elementy otoczenia świadczące o tym, że drodze zdecydowanie bliżej do polskiej A2. Nie ma zresztą znaczenia gdzie dzieje się akcja – pomijając słownictwo i zachowanie obu “aktorów”, przerażające jest to, że nagranie ma już niemal 850 tysięcy odsłon i ponad 60 tysięcy łapek w górę, przy zaledwie 5,5 tysiącach w dół.

Policja nie była w stanie powstrzymać chłopaka przed nagrywaniem patologicznych treści. Czy zrobi to ewentualny wypadek z udziałem jego fanów, którzy zechcą powtórzyć wyczyn? Obyśmy nie musieli się nigdy przekonywać…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię