Strona głównaGryAktualnościBattle.net czeka wizualna metamorfoza

Battle.net czeka wizualna metamorfoza

Wygląd aplikacji Battle.net na PC robi się coraz mniej aktualny z każdą kolejną dodawaną do niego grą. Przyszedł więc czas na kilka zmian.

Jeszcze niedawno Battle.net był platformą tylko dla gier Blizzarda. Później przez pewien czas launchera używaliśmy m.in. do Destiny 2. Teraz z kolei jest tam pełno tytułów Call of Duty, a produkcje Blizzarda dla wielu fanów Warzone czy Cold War poszły w odstawkę.

Zobacz: Star Wars – LucasFilm Games szykuje kilka gier z uniwersum

Blizzard zdecydował się w rezultacie na wizualną metamorfozę. Powyższa aktualizacja jest dostępna dla niektórych użytkowników fazy beta w Stanach Zjednoczonych. Okienko z listą znajomych przesunięto permanentnie na prawą stronę, a gry wyświetlają się w formie kafelków.

Można również oznaczać gry jako ulubione, podobnie jak chociażby na Steamie, i zmieniać ich kolejność. Ponadto, powiadomienia doczekały się kilku zmian. Wewnątrz aplikacji znajduje się teraz jedno miejsce dla wszystkich wiadomości, co powinno ułatwić nieco komunikację ze znajomymi.

Niestety nie wiemy jeszcze dokładnie, kiedy nowa wersja Battle.neta pojawi się do pobrania dla wszystkich graczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię