Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Black Ops Cold War - do gry ma trafić...

Call of Duty: Black Ops Cold War – do gry ma trafić jeszcze 8 remake’ów map

Nadchodzą bardzo dobre czasy dla weteranów Call of Duty. Według najnowszych plotek Treyarch planuje w tym roku regularne powroty do swoich poprzednich gier.

Problem map w Call of Duty: Black Ops Cold War był widoczny niemalże od pierwszego dnia. W becie okazało się, że nie należą one do najlepszych lokacji w historii CoD-a. Premiera pokazała z kolei, że jest ich stosunkowo mało. Treyarch zaczął naprawiać ten problem, wrzucając do Cold Wara remastery swoich poprzednich map.

Zobacz: GTA V – aktorzy odtworzyli legendarną scenę z gry

Nuketown to oczywiście jeden z klasyków, które w pewnym momencie trafiają do każdego CoD-a. Chwilę po nim do BOCW trafił jednak Raid, ku uciesze większości zapalonych fanów serii. Wczoraj okazało się z kolei, że na początku lutego

GTA V – aktorzy odtworzyli legendarną scenę z gry

, tym razem źródła doskonałego S&D – Express.

Według jednego z najbardziej znanych insiderów Activision jest to dopiero początek wprowadzania starszych map do CW. @TheMW2Ghost na Twitterze poinformował, że Treyarch planuje wrzucić nawet osiem remake’ów po debiucie Expressu. Co najmniej jeden, a czasami nawet dwa, będą trafiać do gry z każdym sezonem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię