Strona głównaGryAktualnościNa kilkanaście dni przed startem EA chwali się zwiastunem Battle Royale w...

Na kilkanaście dni przed startem EA chwali się zwiastunem Battle Royale w świecie Battlefielda V

Wielkimi krokami zbliża się premiera – ogłaszanego już w trakcie premiery – trybu Battle Royale Battlefielda V. Od startu gry minęły ponad 4 miesiące, najwyższa więc pora na zaprezentowanie światu co EA i DICE mają do powiedzenia w kwestii BR.

Premiera trybu Firestorm, jak ma nazywać się battlefieldowy BR, planowana jest na 25 marca. Dostarczony graczom zostanie w postaci aktualizacji przez Origin lub – w przypadku graczy konsolowych – z Xbox Live i PlayStation Network.

Zobacz: Battlefield V: wyciekły informacje na temat trybu Battle Royale

To prawdopodobnie pierwszy przypadek, kiedy Battle Royale trafi do shootera FPS, w którym tak duży nacisk kładzie się na niszczenie otoczenia oraz akcje militarne na ogromną skalę. W trailerze, który możecie zobaczyć poniżej, widzimy jak gracze lądują na otwartej przestrzeni jako drużyna bez żadnego dodatkowego wyposażenia. Po wylądowaniu, pierwsze co należy zrobić to zdobyć broń i zapasy, a potem zabrać się za eliminację każdego, kto wylądował w pobliżu.

Zobaczcie sami:

Jak widać, nowy tryb BFV pozostaje wierny podstawowym zasadom Battle Royale, ale pojawią się w nim także elementy charakterystyczne dla serii Battlefield, takie jak klasy postaci. Bardzo ciekawie zapowiadają się także wykorzystywane w tym trybie pojazdy. Co ciekawe, za nowy tryb odpowiedzialne jest studio Criterion Games, twórcy serii Burnout.

Jak podoba Wam się trailer?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię