Strona głównaGryAktualnościBattlefield V: wyciekły informacje na temat trybu Battle Royale

Battlefield V: wyciekły informacje na temat trybu Battle Royale

Do sieci wyciekł trailer nadchodzącego do Battlefield V Battle Royale, nazwanego w grze Firestorm. Z materiału dowiadujemy się kilku szczegółów na temat nowego trybu. Szczegóły poniżej.

Jeżeli przeciek okaże się prawdziwy w Battlefield będziemy mieli bardzo ciekawy tryb BR. Z materiału dowiadujemy się, że strefa walki będzie ograniczana przez szalejący pożar, który zabija bardzo szybko. Będziemy mogli strzelać po powaleniu, a na mapie znajdują się cele, które zapewnią dostęp do nagród w tym do wiatrakowców, czyli małych helikopterów, czołgi oraz quady.

Zobacz: Rainbow Six Siege bez trybu Battle Royale

Będzie też sporo tego co znamy z innych gier tego typu, czyli gra solo w duecie lub w drużynie. Gra rozpoczyna się standardowo od skoku na spadochronie. Będziemy znajdowali bron o różnej skuteczności i częstotliwości występowania. I oczywiście to, o co chodzi w BR, czyli walka do końca by być ostatnim graczem na mapie lub ostatnią drużyną.

Zobacz: Twórcy Dark Souls i Bloodborne zainteresowani Battle Royale

Należy jednak pamiętać, że materiał traktujemy w charakterze przecieku, więc nie wszystko może się sprawdzić. Chociaż sytuacje przedstawione na filmie pokrywają się z poprzednim przeciekiem, jaki został opublikowany na reddit. W plikach gry dociekliwi gracze znaleźli informacje na temat możliwości korzystania z pojazdów, wzywania wsparcia powietrznego. Na razie nie ma oficjalnego stanowiska dewelopera w tej sprawie. Brak jest również daty premiery. Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej damy znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcepcgamesn
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię