Strona głównaGryAktualnościBattlefield 2042- DICE zapewnia, że brakujące elementy z bety są w pełnej...

Battlefield 2042- DICE zapewnia, że brakujące elementy z bety są w pełnej grze

Już za niecały miesiąc na półki sklepowe trafi Battlefield 2042. Tymczasem DICE dalej kontynuuje obronę ostatnich beta testów.

Battlefield 2042 wśród wielu fanów FPS-ów wywołał mnóstwo hype’u. Weterani cieszyli się na powrót serii, a niektórzy miłośnicy CoD-a wreszcie dostali jakąś alternatywę do swojego shootera. Potem przyszła jednak otwarta beta, która zabiła cały hype i w ich miejsce wywołała obawy.

Zobacz: Zwolnił wzrost liczby subskrybentów Xbox Game Pass

W naszych wrażeniach z bety pisaliśmy, że nie było aż tak źle. Widać było bardzo wiele ciekawych rozwiązań i próby powrotów do starszych, lubianych Battlefieldów. Martwiła jednak tak okrojona zawartość bety oraz absurdalna liczba bugów i glitchy.

DICE obronę bety rozpoczęło jeszcze w jej trakcie, twierdząc, że jest to build sprzed kilku miesięcy. Gra od tego czasu podobno znacząco się zmieniła. Wygląda i działa zupełnie inaczej.

Jako odpowiedź na feedback z bety, DICE opublikowało długi post na swoim blogu. Twórcy wspominają między innymi, że opcja podejrzenia mapy w becie była wyłączona, podobnie jak Commo Rose, funkcja do prostego porozumiewania się z drużyną. DICE chce też usprawnić system pingowania i potwierdza, że kompas będzie permanentną częścią UI.

Twórcy adresują też problemy z botami, stabilnością gry oraz UI. W bardzo wielu fragmentach pojawia się ten sam argument, że beta nie była dobrym odzwierciedleniem pełnej wersji gry. Jak jest w rzeczywistości, przekonamy się 19 listopada.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVGC
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię