Strona głównaGryAktualnościCD Projekt kupuje studio The Molasses Flood

CD Projekt kupuje studio The Molasses Flood

Studio deweloperskie odpowiedzialne za grę indie The Flame in the Flood zostało wykupione przez CD Projekt. Ekipa będzie pracować nad kolejnym ambitnym projektem.

O przejęciu studia poinformował prezes CD Projekt Adam Kiciński. Argumentem przemawiającym za przejęciem studia było to, że tworzy gry z sercem.

The Molasses Flood podzielają naszą pasję do tworzenia gier wideo, są doświadczeni, zorientowani na jakość i mają świetny wgląd w technologię. Jestem przekonany, że wniosą do gry dużo talentu i determinacji.

Wykupione studio powstało w 2014 roku z inicjatywy weteranów Bioshock, Halo i Guitar Hero. The Molasses Flood nadal będzie działać niezależnie od innych zespołów CD Projekt. Kolejna gra studia to ambitny projekt oparty na istniejącej grze CDP. Może to oznaczać nową grę osadzoną w uniwersum Cyberpunk 2077 lub Wiedźmina. Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej damy znać.

Zobacz: God of War nie będzie już exclusivem dla PlayStation! Gra oficjalnie zapowiedziana na PC

Z innych ciekawostek, CDPR przeniosło aktualizację Cyberpunk 2077 oraz Wiedźmin 3 na PS5 i Xbox Series X/S na przyszły rok. Według wcześniejszych planów aktualizacja miała trafić do graczy jeszcze w tym roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceendgadget
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię