Strona głównaGryAktualnościBattlefield 2042 ma dostać nowy content dopiero w marcu 2022

Battlefield 2042 ma dostać nowy content dopiero w marcu 2022

Fani obawiają się, że będzie coraz gorzej. Według najnowszych przecieków pierwszy sezon w Battlefield 2042 ma rozpocząć się w marcu.

Od czasu premiery Battlefield 2042 najwięcej zamieszania na robił wokół siebie w ostatnich tygodniach, kiedy świąteczna aktualizacja wrzuciła do wojennej gry kolorowe skiny do postaci i pojazdów. Chociaż DICE powoli adresuje znane bugi, oceny użytkowników są wciąż bardzo niskie, a na horyzoncie nie widać zbyt dużych zmian.

Zobacz: Dead by Daylight ujawnia crossover z Ringu

Kolejnym wydarzeniem, które może w jakimś stopniu uratować nowego BF-a jest start sezonów. Podobnie jak wiele innych multiplayerów, gra będzie wspierana co kilka miesięcy w formie nowych sezonów. Według ostatnich przecieków inauguracja tego systemu przyniesie nową mapę o nazwie Exposure.

Wygląda jednak na to, że sezony ruszą dopiero w marcu, a do tego czasu DICE nie planuje żadnego contentu. Fani regularnie grający jeszcze w BF-a mają więc przed sobą blisko cztery miesiące tego samego gameplayu. Zaczyna pojawiać się obawa, że niewiele osób przetrwa do premiery sezonów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię