Strona głównaGryAktualnościModerzy Cyberpunk 2077 stworzyli metro

Moderzy Cyberpunk 2077 stworzyli metro

Lista niesamowitych modów w Cyberpunk 2077 cały czas się powiększa. Najnowszym dziełem dedykowanych fanów jest metro.

CD Projekt RED cały czas nie jest w stanie doprowadzić do porządku swojej gry. Podczas gdy wielu graczy dalej czeka na moment, kiedy Cyberpunk 2077 zacznie dobrze działać i wyglądać, moderzy wpadają na coraz to ciekawsze pomysły.

Zobacz: Final Fantasy 14 jest tak popularne, że wstrzymano sprzedaż gry

Na NexusMods trafiło niedawno metro, które jest w pełni zintegrowane z UI gry. Podczas podróży można słuchać radia, przełączać się pomiędzy perspektywami i wyglądać przez okno, podziwiając bogaty świat Cyberpunka. W całym mieście moderzy stworzyli 19 stacji metra.

Aby skorzystać z tej wyjątkowej komunikacji miejskiej, wystarczy znaleźć jedną ze stacji i wejść do środka. Przy torach znajduje się informacja o tym, w jakim kierunku jedzie następny wagonik. Jeżeli chcecie odwiedzić tę lokalizację, wchodzicie do metra i wyruszacie w podróż. Cała mechanika działa świetnie, bardzo intuicyjnie i oferuje kolejny sposób na eksplorację miasta.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię